КИЕВ. Автопортал UAvto.kiev.ua >> Автосалоны Киева ( отзывы)

Страниц: 1
OlinАдминистратор
Âåòåðàí

С нами с: 14/03/2007
Автосалон РосАвто на Салютной
      #16759 - 16:33 17/12/2008

Тел.: (044) 207-37-77
пн-пт: 09.00 - 20.00 (сб: 10.00 - 18.00; вс: 10.00 - 16.00)
Контактное лицо:Отдел продаж
E-mail:service@rosavtoservice.com.ua
WEB:http://rosavto.com.ua
Перечень марок:Lada

Перейти на страницу автосалона >>

Отредактированный Ne$ter (17:18 18/02/2010)

Параметры сообщения: Распечатать   Напомнить!   уведомить модератора  

Гость

Re: Автосалон РосАвто на Салютной [Re: Olin]
      #36432 - 15:52 07/08/2010

ЗДравствуйте!Подскажите на что я могу рощитывать авто вкредит?я с черниговской обл ,ПРЕДПРЕНИМАТЕЛЬ!жена неработает есть ребёнок моя зароботная плата составляет за шесть месяцев 11000тыс?СПАСИБО ЗА ОТВЕТ!

Геннадій
Гость

Re: Автосалон РосАвто на Салютной [Re: Olin]
      #171905 - 13:31 17/04/2013

віддав цьому СТО свою машину КІА Ріо для заміни й фарбування двох дверей — робота замість кількох днів зайняла 21!
Ніхто не дзвонив не тільки, щоб вибачитися, не дзвонили навіть просто попередити про затримку. Самому довелося з'ясовувати, що в них, бачите, майстер захворів. Ладно, з ким не буває форс-мажорів? Хоча в даному випадку — який форс-мажор? Це СТО чи театр одного актора? Мав бути інший фахівець на заміну. Немає — значить економлять на зручності клієнтів.
Став вимагати знижку. Дали 15%. Але перед тим вартість накрутили на ті ж 15%: “тут така дорога фарба виявилася, ми самі не очікували...”.
Отже, не втратили вони ті кільксот гривень на знижці. Але ще до цього ремонту я планував зробити комплексну бесшумку, кондиціонер полагодити. Думав, у них. Звичайно, що тепер не буду навіть наближатися до цього сервісу.
Цю ситуацію вони могли використати, щоб отримати лояльного клієнта — і я приніс би їм нові замовлення, що не тільки компенсувало б їм знижку, а й дало новий прибуток. Замість цього вони вибрали варіант, при якому програли обидві сторони — вони не отримають нових замовлень, я — компенсації за затримку.
Очевидно, директор не зацікавлений в розвитку бізнесу — тільки в сьогоднішньому результаті. Жаль.

Страниц: 1

Быстрый ответ:
Опции:

Предпросмотр ответа

??????? ???:

Дополнительная информация
0 зарегистрированных и 3 анонимных пользователей просматривают форум.

Модератор:  DOHC 

Распечатать

Разрешения форума
      Вы не можете создать новую тему
      Вы можете ответить в теме
      HTML выключен
      UBBCode включен

Рейтинг:
Просматривают : 38228

Оценить эту тему

Перейти к
Наши друзья: Днепропетровский рыболовно-охотничий портал Украинский клуб Lanos StreetRacing Club in Kharkov Lanos Club

Правила форума UAvto-Forum